Akcesoria do wózków

Dzień dobry, Szanowny Kliencie! Jeśli potrzebne Ci akcesoria do wózków dziecięcych, to dobrze trafiłeś!

W niniejszej kategorii znajdziesz produkty, które dzięki swojej uniwersalności będą współgrały z większością wózków dziecięcych na europejskim rynku. Szczególnie polecamy takie produkty takie jak torba do wózka oraz barierka (pałąk) do spacerówki. A ze względu na zmienną pogodę w Polsce chcielibyśmy również zaproponować moskitiery i folie przeciwdeszczowe. Uważamy, że takie drobiazgi mogą okazać się niesamowicie przydatne na spacerach z malutkim Dzieckiem. 

Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy producentem poniższych akcesoriów, są to zatem polskie produkty o wysokiej jakości. Oczywiście głęboko wierzymy w ich jakość, dlatego każdy z nich jest objęty dwuletnią gwarancją. Ponadto zapewniamy dożywotni serwis pogwarancyjny. Wózki Bambi to przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo, te dwie wartości przyświecają nam od przeszło 50 lat istnienia firmy. 


Produkujemy akcesoria i wózki dziecięce w Częstochowie

Jeśli mieszkasz blisko, możesz odwiedzić nas w naszej siedzibie. Obejrzysz i osobiście posprawdzasz akcesoria do wózków dziecięcych Bambi. Gdy Częstochowa nie jest Ci po drodze, daj znać, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Możemy też podesłać więcej zdjęć naszych produktów.


Psst... Kliencie, jeszcze nie zjeżdżaj na dół strony :) 

Chcielibyśmy Cię zaprosić do skorzystania z rabatu na akcesoria Bambi. Zadziała on automatycznie, tylko musisz kupić dwa produkty z tej kategorii. Może być to uniwersalna barierka do spacerówki, torba do wózka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera do wózka lub adaptery do fotelika samochodowego. 

O moskitierze i folii przeciwdeszczowej od BAMBI Banaszkiewicz warto wiedzieć, że też są uniwersalne. Zawdzięczają to temu, że są po prostu duże. Dzięki temu podobnie jak torby, czy barierki, pasują na każdy wózek. 


Potrzebna Ci uniwersalna barierka do wózka spacerowego?

Jeśli tak, koniecznie sprawdź nasz poradnik "Którą barierkę wybrać?", bardzo nam zależy, aby Twój zakup był od razu strzałem w dziesiątkę. Dlatego przygotowaliśmy Ci instrukcję, jak krok po kroku sprawdzić, czy pałąk Bambi pasuje do Twojej spacerówki. Zamieściliśmy tam zdjęcia oraz opis co i jak zmierzyć, aby mieć pewność, że nasz produkt może Ci pomóc. Gdyby mimo wszystko były pewne wątpliwości, prosimy, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy :)

Życzymy udanych zakupów
zespół BAMBI Banaszkiewicz

Aktywne filtry