Barierka pałąk do wózka
search
  • Barierka pałąk do wózka
  • Barierka pałąk do wózka
  • Barierka pałąk do wózka

Barierka pałąk do wózka

61,25 zł
Brutto

Uniwersalny pałąk do wózka jest niezbędnym elementem wózka spacerowego. Zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo, ale też wygodę Dziecka. Barierka do spacerówki od Bambi to solidne plastikowe mocowanie, tkanina wysokiej jakości z zewnątrz oraz miękka pianka wewnątrz. Pałąk Bambi może być obszyty standardową tkaniną lub eko-skórą. Skórzana barierka do spacerówki domyślnie jest czarna, ale na zamówienie przygotujemy ją w każdym innym kolorze.

Nasz pałąk do spacerówki występuje w trzech wariantach montażu - na okrągłe rurki o różnej średnicy - 16, 20 i 22 milimetry. Instrukcja "jak zmierzyć?" w opisie poniżej. 

Na jaką rurkę? (proszę zmierzyć): 16 mm
Jaki materiał?: Standardowa tkanina
Kolor: Czarna
Ilość

W Bambi uważamy, że barierka do wózka jest niezbędnym wyposażeniem podczas każdego wiosenno-letniego spaceru. Z tego powodu montujemy pałąk do spacerówki w każdym z naszych wózków. Niestety nie wszystkie firmy wyznają taką zasadę, przez co rezygnują z barierek. 

Po pierwsze bezpieczeństwo Dziecka,

Barierka do spacerówki odpowiednio zamontowana chroni Dziecko przed wypadnięciem, szczególnie podczas zjeżdżania wózkiem w dół (np. z krawężnika). Jest wręcz wskazane, by Dziecko miało się czego trzymać podczas wnoszenia wózka do autobusu lub po schodach.

... a także zapewnienie mu wygody

...to główne zadania, jakie spełnia dobra barierka do spacerówki. W trakcie jazdy wózkiem Dziecko bardzo często trzyma się barierki, jesteśmy przekonani, że zapewnia mu to większy komfort. Bez barierki mogłoby się utrzymywać w siedzisku wyłącznie na pasach bezpieczeństwa, przez co nie miałoby wpływu na swoją pozycję. Od naszych Klientów słyszymy czasem, że ich Pociechy się denerwują po demontażu barierki. Coś w tym musi być!

Jaki pałąk do wózka wybrać? Jakie są nasze barierki do spacerówki? Czy to, że są uniwersalne, znaczy, że będą pasować do wózka każdego producenta?

Stabilne zamocowanie barierki do spacerówki to gwarancja bezpieczeństwa!

Nasze uniwersalne barierki do wózków są przystosowane do najczęstszych rozwiązań na polskim rynku - po obu stronach siedziska muszą się znajdować okrągłe rurki. Przynajmniej kawałek tej rurki nie może być pokryty tkaniną ani plastikowymi elementami. Pałąk do spacerówki przypina się plastikowymi zatrzaskami. Jest to bardzo wytrzymałe i jednoczesne bezpieczne rozwiązanie. Co ważne, do wypuszczenia Dziecka ze spacerówki wystarczy tylko odpiąć jedną stronę barierki.

W niniejszej kategorii znajdą Państwo barierki do spacerówek o trzech grubościach rurek:

  • średnica Ø16 mm (obwód 5 cm),
  • średnica Ø20 mm (obwód 6,3 cm),
  • średnica Ø22 mm (obwód 6,9 cm).

Poradnik dla Klientów: Którą barierkę wybrać? pomoże Państwu sprawdzić, czy barierka pasuje do wózka.

Estetyka też ma znaczenie!

W naszej ofercie prezentujemy kilka podstawowych kolorów barierek. Warto wiedzieć, że ta paleta barw została stworzona wyłącznie dla orientacyjnego przedstawienia naszych możliwości. Jesteśmy producentem wózków Bambi, korzystamy codziennie z wielu różnych tkanin. Z tego powodu możemy przygotować Państwu barierkę do wózka w każdym dowolnym kolorze. Proszę zwrócić uwagę na to, że oferujemy również barierki z ekoskóry. Standardowo są one czarne, ale możemy uszyć je w dowolnym innym kolorze.

Gdy mowa o estetyce nie można zapomnieć o higienie. Każdy pałąk do wózka jest wykonany z wysokiej jakości, grubej i wodoodpornej tkaniny. Dlatego bez obaw można go myć wilgotną szmatką z mydłem lub płynem do mycia naczyń.

Podobnie jak inne produkty Bambi, barierki powstają w zgodzie z normą PN-EN 1888:2012. 

Uwaga, promocja!

Sprawdź inne nasze produkty z działu "Akcesoria". Zakup przynajmniej dwóch produktów z tej kategorii oznacza rabat, zapraszamy!

Zobacz także