Spacerówka

Szanowni Państwo, poniżej zamieściliśmy wybrane wózki spacerowe Bambi.

Na początek polecamy zapoznanie się z poniższym wprowadzenie. Pomoże ono Państwu łatwiej zrozumieć to, jakie wózki oferujemy w Bambi oraz jakimi wartościami się kierujemy podczas ich tworzenia. Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy częstochowskim producentem wózków dziecięcych z doświadczeniem budowanym od 1965 roku. 


BAMBI - Zaprojektuj wózek spacerowy!

Z pewnością Państwo zauważą, że każda spacerówka Bambi jest inna. Wynika to z dużej swobody składania zamówień w naszej firmie. Nasi Klienci sami projektują swoje wózki spacerowe lub inspirują się projektami wcześniejszych Klientów. Projektowanie spacerówki Bambi polega na wyborze jednego z 5 modeli podwozia, a także modelu kół oraz tkanin (rodzaj, kolor i  rozmieszczenie).Jak przebiega projektowanie spacerówki Bambi?

Klient, po wybraniu podwozia i kół, otrzymuje od nas szkic tapicerki. Zaznacza na nim który element tapicerki, jaki ma mieć kolor. Alternatywnie wystarczy wskazanie podobnego wózka w naszym sklepie lub przygotowanie ulubionych kolorów. Wtedy przyślemy zdjęcia pasujących wózków, jakie do tej pory robiliśmy i przygotujemy nowy projekt. Na przygotowanie indywidualnej spacerówki potrzebujemy około 4 tygodni. Po tym czasie Klient odbiera wózek spacerowy w Częstochowie lub też wysyłamy go kurierem. Jaki jest wybór tkanin spacerówek Bambi?

Od lat współpracujemy z częstochowskimi hurtowniami tkanin (JokerUltex-pol), a także ze sklepem Tkaniny Karoliny, w którym kupiliśmy między innymi tkaninę do uszycia wózka spacerowego w arbuzy oraz tego w kwiaty na jasnym tle. W poprzednim zdaniu umieściliśmy linki do stron internetowych wspomnianych firm, warto się zapoznać!Ceny wózków spacerowych Bambi

Wózki spacerowe Bambi Shotti oraz Dodger mają niższe ceny niż MiMax i Rever. Stosunkowo najtańsze są wózki z gładkimi tkaninami (jednolite kolory, bez wzorków). Tapicerka z ekoskóry jest nieco droższa, zaś najdroższe są wzorki.Kontakt

 Mamy kilka kanałów komunikacji:

  • telefon: 601 433 964
  • strona na Facebook: bambipl
  • formularz kontaktowy sklep (zakładka "Kontakt")

Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde pytanie, nawet te trudne! Jesteśmy producentem od przeszło 50 lat, coraz trudniej nas zaskoczyć. Mało tego, lubimy nietypowe projekty naszych Klientów, bo to dzięki nim mogliśmy zbudować nasz katalog.Bambi produkuje spacerówki w Częstochowie

Tam również można obejrzeć je na żywo, ustalić szczegóły zamówienia oraz odebrać gotowy wózek Bambi. Serdecznie Państwa zapraszamy do tego, aby nas odwiedzić w naszej siedzibie. Jeszcze kilka lat temu tak wyglądała obsługa Klienta. Obecnie coraz częściej Klienci z daleka decydują się na wysyłkę wózka dziecięcego kurierem, a nawet projektowanie wózka on-line. Niezależnie od sposobu komunikacji pozostajemy do Państwa dyspozycji.Co muszą Państwo wiedzieć przed zakupem?

Wózki Bambi powstają u nas, jesteśmy ich wyłącznym producentem. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu rabaty. Nasze wózki tworzymy indywidualnie, co za tym idzie, również rabaty są indywidualne. Dlatego zapraszamy do kontaktu w tej sprawie :)


Wierzymy w nasze produkty i przestrzegamy polskiego oraz europejskiego prawa. Wszystko, co wyprodukujemy, jest objęte 2-letnim okresem gwarancji, a także dożywotnim serwisem pogwarancyjnym.


Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z 25 grudnia 2014 spacerówka Bambi stworzona na podstawie indywidualnego projektu Klienta nie podlega zwrotowi.Dziękujemy za cierpliwe doczytanie do końca 
i życzymy udanych zakupów!


zespół BAMBI Banaszkiewicz

BAMBI - wózki spacerowe Częstochowa

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.