Kilka słów o firmie "BAMBI - Banaszkiewicz"

Nasza firma działa od 1965 roku...

a zatem półwiecze już za nami. Zaczynaliśmy produkcję wózków w głębokiej komunie, to były trudne początki. Od tamtych dni dużo się zmieniło. W Polsce zmienił się ustrój, a w branży dziecięcej radykalnie zmienił się kanon piękna i technologia produkcji. To, co zdecydowanie pozostało niezmienione, to rodzinna tradycja prowadzenia naszej firmy. Obecnie już trzecie pokolenie prowadzi firmę Bambi!

Jak przez te lata zmieniały się wózki Bambi?

Na wstępie warto podkreślić, że w Bambi bardzo cenimy sobie pełną satysfakcję każdego Klienta. Jesteśmy świadomi, że za każdym zamówieniem stoi  historia rodziców i Dziecka, którzy potrzebują bezpiecznego, solidnego i jednocześnie ładnego wózka. Zawsze poświęcamy im dużo uwagi i zrozumienia. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ nie jesteśmy dużą firmą, która masowo produkuje identyczne wózki. Pochłania to sporo czasu, ale dzięki temu finalny produkt jest idealnie dopasowany do potrzeb Klienta.

Każda sugestia Klienta jest brana pod uwagę. Chodzi tu zarówno o kwestie techniczne, jak i estetyczne. W ten sposób nasze wózki ewoluują... Jako doskonały przykład takiej ewolucji można wskazać wózek BAMBI Dodger, którego oferujemy od wielu lat, ale regularnie ulepszamy pod względem technicznym. Dzięki temu dzisiaj jest to wózek bezpieczny i bezawaryjny. Z punktu widzenia estetyki naszych wózków Klientom zawdzięczamy jeszcze więcej! To właśnie oni projektują tapicerki naszych wózków :) 

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy

tel. 601 433 964

e-mail sklep@bambi.pl

Facebook https://www.facebook.com/bambipl

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów
zespół BAMBI Banaszkiewicz