Kilka słów o firmie "BAMBI - Banaszkiewicz"

Nasza firma działa od 1965 roku...

A zatem półwiecze już za nami. Zaczynaliśmy produkcję wózków w głębokiej komunie, to były trudne początki. Od tamtych dni dużo się zmieniło. W Polsce zmienił się ustrój, a w branży dziecięcej radykalnie zmienił się kanon piękna i technologia produkcji. To, co zdecydowanie pozostało niezmienione, to rodzinna tradycja prowadzenia naszej firmy. Obecnie już trzecie pokolenie prowadzi firmę Bambi Banaszkiewicz!

Warto podkreślić, że tworząc wózki Bambi  bardzo cenimy sobie pełną satysfakcję każdego Klienta. Jesteśmy świadomi, że za każdym zamówieniem stoi historia rodziców i Dziecka, którzy potrzebują bezpiecznego, solidnego i jednocześnie ładnego wózka dziecięcego. Zawsze poświęcamy im dużo uwagi i zrozumienia. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ nie jesteśmy dużą firmą, która masowo produkuje identyczne wózki.
Jednostkowa produkcja pochłania sporo czasu, ale dzięki temu finalny produkt jest idealnie dopasowany do potrzeb Klienta.

Jak zmieniają się nasze wózki?

Każda sugestia Klienta jest brana pod uwagę. Chodzi tu zarówno o kwestie techniczne, jak i estetyczne. W ten sposób nasze wózki dziecięce ewoluują... Jako doskonały przykład takiej ewolucji można wskazać wózek BAMBI Dodger, którego oferujemy od wielu lat, ale regularnie ulepszamy pod względem technicznym. Dzięki temu dzisiaj jest to wózek bezpieczny i bezawaryjny. Z punktu widzenia estetyki naszych wózków Klientom zawdzięczamy jeszcze więcej! To właśnie oni projektują tapicerki naszych wózków :) 

Gdzie można obejrzeć wózki Bambi?

Nasza siedziba mieści się w Woli Kiedrzyńskiej, przy ulicy Mykanowskiej 141. Jesteśmy świadomi, że nie każdemu wie, gdzie to jest, dlatego zawsze mówimy o sobie wózki dziecięce Częstochowa. Wynika to z tego, że siedzibę zakład produkcyjny Bambi Banaszkiewicz mamy na przedmieściach Częstochowy w województwie śląskim. Czy chcesz nas odwiedzić? Zapraszamy! Jeśli mieszkasz zbyt daleko i częstochowskie wózki dziecięce nie są Ci po drodze, daj znać! Prześlemy Ci więcej zdjęć naszych produktów. Dołożymy wszelkich starań, aby przybliżyć Ci ofertę wózków Bambi.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy. Zarówno, gdy chodzi o pytanie dotyczące naszej oferty, jak i wskazówki związane z korzystaniem z naszych produktów. W naszej ponad 50-letniej historii pomogliśmy wielu takim Klientom jak Ty! :)

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów
zespół BAMBI Banaszkiewicz