Wózek 2w1, wózek 3w1


Dzień dobry, szanowny Kliencie!

Domyślamy się, że szukasz bezpiecznego wózka dziecięcego w rozsądnej cenie, który będzie przede wszystkim solidny, a przy tym wdzięcznie się prezentujący. Pod naszym przydługim wprowadzeniem znajdziesz katalog wózków Bambi, jednak prosimy, zacznij od lektury. Dzięki niej lepiej zrozumiesz naszą ofertę i wartości, jakimi się kierujemy od ponad 50 lat :)

Musisz wiedzieć, że jesteśmy polskim producentem i działamy od 1965 roku. Minęło wiele lat, od kiedy sprzedaliśmy nasz pierwszy wózek dziecięcy. Zawsze bardzo dbaliśmy o jakość naszych produktów, stale je ulepszaliśmy tak, aby bezawaryjnie mogły służyć więcej niż jednemu Dziecku.

Bardzo często nasi Klienci wracają po latach tylko po to, abyśmy wykonali lifting wózka dziecięcego Bambi. Jest to dla nas całkowicie oczywista kolej rzeczy, bo świadomie dajemy Wam produkt na lata...

Jesteśmy absolutnie przeciwni tworzeniu produktów jednorazowych, które po roku nie nadają się do użytku. Dlatego poza dwuletnią gwarancją producenta oferujemy dożywotni  serwis pogwarancyjny. Wózki dziecięce Bambi w Częstochowie powstają od przeszło 50 lat. Wciąż pamiętamy nawet te najstarsze spośród naszych produktów i zawsze będziemy gotowi pochylić się nad nimi, gdy przyjdzie z nimi Klient. To nasze wózki dziecięce i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność polskiego producenta!Przyglądając się współczesnym wózkom dziecięcym w Polsce, można zauważyć dużą ich powtarzalność. W gruncie rzeczy są do siebie podobne, bo większość z nich powstaje w okolicach Częstochowy. "Zagłębie producentów wózków dziecięcych" - tak niektórzy nazywają ten region ze względu na dużą koncentrację zakładów produkujących wózki i wszelkie części.


Przez długi czas zastanawialiśmy się, w jaki sposób sprawić, aby mimo wszystko wózki dziecięce Bambi były wyjątkowe w swoim rodzaju... Zaproponowaliśmy naszym Klientom przyłączenie się do tworzenia naszych produktów. To nasi Klienci, tacy jak Ty, projektują swoje wózki dziecięce. Dzięki temu każdy wózek Bambi jest absolutnie wyjątkowy. 


Pod niniejszym wprowadzeniem znajdziesz przykładowe wózki dziecięce Bambi. Proszę, potraktuj to, jako nasz katalog, w którym zebraliśmy jedne z najciekawszych projektów naszych Klientów.BAMBI - Zaprojektuj wózek!

Wózki dziecięce Bambi są wyjątkowe dzięki temu, że to Klienci projektują wózki.
My oferujemy szereg rozwiązań:

  • 5 modeli podwozi: Dodger, Shotti, Classic-Retro,  MiMax, Rever
  • 3 modele gondolek: Molto, Molto2, Shell, 
  • DUŻO różnych modeli kółek
  • i jeszcze więcej tkanin, z których uszyjemy tapicerkę Państwa wózka. 

Ty, Kliencie, możesz wybrać jeden z widocznych w katalogu wózków lub zaprojektować wózek całkowicie po swojemu :)Na czym polega projektowanie wózka dziecięcego Bambi?

Klient wybiera podwozie i gondolę, a następnie otrzymuje od nas szkic tapicerki, który koloruje według uznania. W razie potrzeby podsyłamy więcej zdjęć naszych wózków, które są najbardziej zbliżone do artystycznej wizji Klienta. Po 5-6 tygodniach wózek jest gotowy do odbioru lub wysyłki. Podczas projektowania warto inspirować się wózkami w katalogu.Jaki jest wybór tkanin w wózkach Bambi?

Jako częstochowski producent wózków dziecięcych korzystamy z oferty lokalnych hurtowni tkanin (www.joker.info.pl, www.ultexpol.com.pl), ale też ze sklepu internetowego Tkaniny Karoliny, gdzie zakupiliśmy między innymi takie wzory jak "Arbuzy", "Tęczowe zebry" oraz rozmaite "Trójkąty", wszystkie te realizacje można obejrzeć w niniejszym katalogu. Wzorniki tkanin znajdą Państwo, klikając na linki do stron powyższych hurtowni.Jak się odnaleźć w katalogu z wózkami Bambi?

Wózki dziecięce Bambi w naszym katalogu rozpoczynają swoje nazwy od modelu podwozia. 
Podkategorie katalogu tworzyliśmy tak, aby się od siebie wyraźnie różniły - stąd podział wózków ze względu na model podwozia. 
Gondole wózków BAMBI różnią się tylko kształtem i wagą. Gondola Shell jest najlżejsza (3,8 kg), zaś Molto i Molto2 są nieco cięższe (4,2 kg). Ich wyposażenie i funkcjonalności pozostają identyczne.

Wózki dziecięce BAMBI są ze sobą w pełni kompatybilne - to znaczy, że każda gondola, spacerówka czy fotelik samochodowy może być zamocowany na każdym naszym podwoziu.Ceny w katalogu Bambi

Katalogowe ceny wózków dziecięcych domyślnie dotyczą zestawów 2w1 (gondola + spacerówka). Cenę samej gondolki lub zestawu 3w1 można sprawdzić po wejściu w opis danego wózka. Wózek dziecięcy Bambi na podwoziu Dodger lub Shotti jest tańszy od wózka MiMax lub Rever. Najniższe ceny osiągają wózki z gładkimi tkaninami w jednym kolorze. Nieco droższe są wózki z ekoskóry, zaś najdroższe te we wzorki.Kontakt

Najprościej skontaktować się z nami:

  • telefonicznie: 601 433 964
  • przez stronę na Facebook: bambipl
  • przez formularz kontaktowy sklepu

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy, a także podeślemy dodatkowe zdjęcia. Każdy Klient ma nieco inne potrzeby i gust, zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji. Dlatego przed opłaceniem zamówienia i rozpoczęciem pracy chcemy mieć pewność, że dobrze się rozumiemy.Produkujemy wózki dziecięce w Czestochowie

To właśnie tam można obejrzeć na żywo produkty Bambi, dokonać zakupu, a także odebrać swoje zamówienie. Nierzadko przyjeżdżają do nas Klienci z daleka, w pełni to rozumiemy, ponieważ wózek dziecięcy 3w1 lub 2w1 to bardzo poważny zakup, który wymaga pewności. Jednak od kilku lat zauważamy, że wraz z rozwojem internetu, coraz częściej wybierane jest zamawianie i projektowanie wózka zdalnie.Co jeszcze musi widzieć nasz Klient?

Jesteśmy wyłącznym producentem wózków dziecięcych Bambi, co za tym idzie, możemy sobie pozwolić na rabaty. Ponieważ każdy wózek jest indywidualnie produkowany, to również rabaty są indywidualnie naliczane. Proszę pytać :)


Każdy wózek Bambi jest objęty 2-letnim okresem gwarancji producenta, a także dożywotnim serwisem pogwarancyjnym.


W myśl ustawy o prawach konsumenta z 25 grudnia 2014 wózek Bambi stworzony na podstawie indywidualnego projektu Klienta nie podlega zwrotowi.


W naszej siedzibie pod Częstochową można obejrzeć wózki dziecięce Bambi i inne produkty firmy.Dziękujemy za zapoznanie się z naszym przydługim wprowadzeniem
i życzymy udanych zakupów!


zespół BAMBI Banaszkiewicz

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.