Wózki 2w1 i 3w1

Szanowni Państwo,

na początek kilka słów o wózkach Bambi!

Pod niniejszym wprowadzeniem znajdą Państwo przykładowe wózki dziecięce Bambi. Proszę potraktować to jako nasz katalog, w którym przedstawiamy różnice między poszczególnymi modelami.
Pragniemy podkreślić, że wszystkie te wózki dziecięce były tworzone indywidualnie wedle projektów naszych Klientów. 
Czy czytali Państwo nasz >>przewodnik<< o projektowaniu wózków Bambi?
Polecamy jego lekturę i obejrzenie zdjęć w galerii, ułatwi to zrozumienie naszej oferty.



Ceny w katalogu

Przedstawione ceny dotyczą wózków dziecięcych w zestawie 2w1 (wózek głęboki + spacerowy).

Oczywiście każdy z wózków możemy przygotować w dowolnej konfiguracji (np. sam wózek głęboki, fotelik samochodowy lub spacerówka).
Zastosowany cennik ma na celu ułatwienie analizy cen poszczególnych wózków.



Indywidualność zamówień w Bambi

Każdy z prezentowanych wózków był tworzony na indywidualne zamówienie Klienta. Państwa wózek może być zupełnie inny, ale warto zapoznać się z niniejszym katalogiem.



"Miksowanie" modeli

Wózki dziecięce BAMBI są ze sobą w pełni kompatybilne - to znaczy, że każda gondola, spacerówka czy fotelik samochodowy może być zamocowany na każdym naszym podwoziu.



Co oferujemy?

Przeszło 55 lat produkujemy wózki dziecięce w Częstochowie. Wózki Bambi są wyjątkowo niepowtarzalne, co wynika z faktu dużej swobody, jaką dostają od nas Klienci. Każdy wózek głęboki czy spacerowy tworzymy w oparciu o szczegółowe zamówienie. Klient decyduje nie tylko o modelu podwozia i kół, ale dosłownie koloruje tapicerkę, wybierając tym samym konfigurację kolorów wózka.

Jesteśmy świadomi, że zaprojektowanie tapicerki wózka dziecięcego jest trudne. Sama decyzja o modelu podwozia, czy kół może być kłopotliwa... Właśnie dlatego przygotowaliśmy niniejszy katalog, który ma za zadanie pomóc Państwu w wyborze wymarzonego wózka. Wszystkie wózki dziecięce, które tu się znajdują, były tworzone na indywidualne zamówienia Klientów. Wierzymy, że znajdą tu Państwo swój wymarzony wózek albo przynajmniej inspirację, która da początek Państwa projektowi.



Jak się tu odnaleźć?

Podczas szukania wózka marzeń prosimy zwracać uwagę na kształt podwozia i gondoli - polecamy zapoznać się z naszym >>przewodnikiem<<. Uprzedzając pytanie, informujemy, że każdą gondolę można zamontować na każdym podwoziu - wszystkie elementy naszych wózków są ze sobą w pełni kompatybilne.



Z czego wynikają różnice w cenach?

Na cenę wózka dziecięcego wpływa model podwozia i gondoli, a także dobór tkanin - właśnie te czynniki wywołuje sporą różnicę w cenach między poszczególnymi wózkami w tym katalogu. Prosimy pamiętać, że jesteśmy producentem wózków dziecięcych i mamy z Państwem pełny wpływ na kosztowność projektu - zawsze możemy zmodyfikować projekt tak, aby był bardziej ekonomiczny lub luksusowy.



Jak zamówić wózek Bambi?

 Najprościej skontaktować się z nami:

-telefonicznie: 601 433 964
-przez stronę na Facebook: bambipl
-przez formularz kontaktowy sklepu



Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy, a także podeślemy dodatkowe zdjęcia. Każdy Klient ma nieco inne potrzeby, zależy nam na Państwa pełnej satysfakcji. Dlatego przed opłaceniem zamówienia i rozpoczęciem pracy chcemy mieć pewność, że dobrze się rozumiemy.



Czy można nam zaufać?

Jesteśmy producentem wózków dziecięcych w Częstochowie i działamy od roku 1965! To już trzecie pokolenie naszej rodzinnej firmy, które produkuje wózki. Sama lokalizacja naszej siedziby nie jest przypadkowa, bowiem wózki dziecięce w Częstochowie to dość popularna branża. Czasem słyszymy nawet, że Częstochowa to zagłębie wózków dziecięcych... Jako mała firma dzielnie stawiamy czoła kolejnym wyzwaniom i tworzymy wózki dla Klientów w Polsce i za granicą. 

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego Klienta. Wyróżniają nas również same wózki, bowiem to Klienci projektują większość z nich :)

Dziękujemy za zapoznanie się z naszym przydługim wprowadzeniem i życzymy udanych zakupów!

zespół BAMBI Banaszkiewicz

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-15 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Jak zaprojektować wózek? -...

Jak zaprojektować wózek? -...

Wózek MiMax Shell

Wózek MiMax Shell

Cena 1 579,00 zł
Wózek Dodger Molto

Wózek Dodger Molto

Cena 1 299,00 zł
Wózek Dodger Molto2

Wózek Dodger Molto2

Cena 1 449,00 zł
Wózek Dodger Molto

Wózek Dodger Molto

Cena 1 349,00 zł
Wózek MiMax Shell

Wózek MiMax Shell

Cena 1 649,00 zł
Wózek Dodger Molto

Wózek Dodger Molto

Cena 1 399,00 zł
Wózek Shotti Molto2

Wózek Shotti Molto2

Cena 1 349,00 zł
Wózek Retro Molto

Wózek Retro Molto

Cena 1 349,00 zł
Wózek Retro Shell

Wózek Retro Shell

Cena 1 399,00 zł
Wózek Shotti Shell

Wózek Shotti Shell

Cena 1 299,00 zł
Wózek Classic2 Molto

Wózek Classic2 Molto

Cena 1 349,00 zł
Wózek Classic Molto

Wózek Classic Molto

Cena 1 349,00 zł
Wózek Rever Molto

Wózek Rever Molto

Cena 1 579,00 zł
Wózek Shotti Molto2

Wózek Shotti Molto2

Cena 1 349,00 zł