Barierka pałąk do wózka

49,00 zł
Brutto

Uniwersalny pałąk do wózka jest niezbędnym elementem wózka spacerowego. Zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo, ale też wygodę Dziecka. Barierka do spacerówki od Bambi to solidne plastikowe mocowanie, tkanina wysokiej jakości z zewnątrz oraz miękka pianka wewnątrz. Pałąk Bambi może być obszyty standardową tkaniną lub eko-skórą.

Skórzana barierka do spacerówki jest dostępna w kolorze czarnym, ale na zamówienie możemy przygotować ją w każdym innym kolorze.

Nasz pałąk do spacerówki występuje w trzech wariantach montażu - na okrągłe rurki o różnej średnicy - 16, 20 i 22 milimetry. W opisie przedstawiamy wskazówki jak sprawdzić, czy barierka Bambi pasuje do wózka. Zapraszamy!

Uwaga, promocja!
Zakup przynajmniej dwóch produktów z działu "Akcesoria" oznacza dodatkowy rabat, zapraszamy!

Na jaką rurkę?
Jaki materiał?
Kolor
Ilość

  Płatność w PLN i innych walutach

Karta, BLIK, przelew internetowy lub tradycyjny.

  Wysyłka w Polsce 12 PLN

Przy zamówieniach +600 PLN dostawa gratis!

  Gwarancja producenta

2 lata gwarancji i dożywotni serwis pogwarancyjny.

W Bambi uważamy, że barierka do wózka jest niezbędnym wyposażeniem podczas każdego wiosenno-letniego spaceru. Z tego powodu montujemy pałąk do spacerówki w każdym z naszych wózków. Niestety nie wszystkie firmy wyznają taką zasadę, przez co rezygnują z barierek. 

Po pierwsze bezpieczeństwo Dziecka,

Barierka do spacerówki odpowiednio zamontowana chroni Dziecko przed wypadnięciem, szczególnie podczas zjeżdżania wózkiem w dół (np. z krawężnika). Jest wręcz wskazane, by Dziecko miało się czego trzymać podczas wnoszenia wózka do autobusu lub po schodach.

... a także zapewnienie mu wygody

...to główne zadania, jakie spełnia dobra barierka do spacerówki. W trakcie jazdy wózkiem Dziecko bardzo często trzyma się barierki, jesteśmy przekonani, że zapewnia mu to większy komfort. Bez barierki mogłoby się utrzymywać w siedzisku wyłącznie na pasach bezpieczeństwa, przez co nie miałoby wpływu na swoją pozycję. Od naszych Klientów słyszymy czasem, że ich Pociechy się denerwują po demontażu barierki. Coś w tym musi być!

Jaki pałąk do wózka wybrać? Jakie są nasze barierki do spacerówki? Czy to, że są uniwersalne, znaczy, że będą pasować do wózka każdego producenta?

Stabilne zamocowanie barierki do spacerówki to gwarancja bezpieczeństwa!

Nasze uniwersalne barierki do wózków są przystosowane do najczęstszych rozwiązań na polskim rynku - po obu stronach siedziska muszą się znajdować okrągłe rurki. Przynajmniej kawałek tej rurki nie może być pokryty tkaniną ani plastikowymi elementami. Pałąk do spacerówki przypina się plastikowymi zatrzaskami. Jest to bardzo wytrzymałe i jednoczesne bezpieczne rozwiązanie. Co ważne, do wypuszczenia Dziecka ze spacerówki wystarczy tylko odpiąć jedną stronę barierki. Poradnik dla kupujących barierki do wózka spacerowego jest już na naszym blogu -> "Którą barierkę wybrać? - Poradnik dla Klienta" Przedstawiamy tam Państwu szczegółowe wskazówki dotyczące sprawdzania, czy do Państwa wózka spacerowego zapnie się nasza barierka. 

W niniejszej kategorii znajdą Państwo barierki do spacerówek o dwóch grubościach rurek:

  • średnica Ø20 mm (obwód 6,3 cm)

  • średnica Ø16 mm (obwód 5 cm)

  • inne grubości rurek - prosimy o kontakt, jeśli rurka w wózku jest okrągła, to może uda się nam coś wymyślić :)

Estetyka też ma znaczenie!

W naszej ofercie prezentujemy kilka podstawowych kolorów barierek. Warto wiedzieć, że ta paleta barw została stworzona wyłącznie dla orientacyjnego przedstawienia naszych możliwości. Jesteśmy producentem wózków Bambi, korzystamy codziennie z wielu różnych tkanin. Z tego powodu możemy przygotować Państwu barierkę do wózka w każdym dowolnym kolorze.

Mimo to, według naszych firmowych statystyk sprzedaży, najczęściej kupowanym produktem w tej kategorii jest czarna barierka do wózka. Na drugim miejscu jest barierka granatowa, zaś ostatnie miejsce na podium zajmuje pałąk grafitowy. Cóż, to pewnie dlatego, że czarny pasuje do wszystkiego. Mimo to każdego miesiąca zdarzają się nam zamówienia na kolorowe barierki do wózków. 

Gdy mowa o estetyce nie można zapomnieć o higienie. Każdy pałąk do wózka jest wykonany z wysokiej jakości, grubej i wodoodpornej tkaniny. Dlatego bez obaw można go szorować miękką szmatką z mydłem lub płynem do mycia naczyń.

Podobnie jak inne produkty Bambi, barierki powstają w zgodzie z normą PN-EN 1888:2012. 

Uwaga, promocja!

Sprawdź inne nasze produkty z działu "Akcesoria". Zakup przynajmniej dwóch produktów z tej kategorii oznacza rabat, zapraszamy!

Zobacz także

Torba do wózka

Torba do wózka

Cena 59,00 zł
Moskitiera uniwersalna

Moskitiera uniwersalna

Cena 19,99 zł
Folia przeciwdeszczowa

Folia przeciwdeszczowa

Cena 19,99 zł
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.